Pilates § More

Studio bylo založeno v roce 2013 pod vedením Mgr. Jany Běhounkové.

Nabídka Studia Pilates § more:

  • téměř cca 200m2 určených pro maximální kvalitu cvičení a pohodlí klienta
  • ve studiu se nachází recepce, kde je možné si zakoupit drobné občerstvení, šatna, 2 sprchy a toaleta
  • 1 sál pro skupinové cvičení s pomůckami
  • 1 sál vybavený Pilates stroji z USA (Allegro Pilates Reformer a Wall Tower)
  • místnost určená pro fyzioterapii, masáže nebo individuální cvičení
  • v místnostech je dostupná nabídka lehkého náčiní a pomůcek (Foam Roller, BOSU, Flowin, Gymbally, Overbally, Theraband, MOTR, S-ball,  aj.)
  • vedení zkušených a certifikovaných instruktorů
  • individuální přístup a péče

Jana Běhounková

S Pilates jsem se seznámila před více než osmi lety, kdy jsem si sama začínala podle celé řady videokazet tuto metodu cvičit. Postupem času jsem ale zjistila, že se neposouvám nikam dál a že vlastně výsledek na mém těle není takový, jaký jsem si představovala, že by měl být. Tak jsem se rozhodla, že se začnu v této oblasti odborně vzdělávat. V roce 2011 jsem zahájila celou řadu odborných školení, po jejichž absolvování jsem začala chápat, proč je Pilates tak výjimečné cvičení. Pomalu jsem se začala učit vnímat své vlastní tělo, pracovat sama na sobě a přistupovat ke cvičení nikoli kvantitativně, ale především kvalitně. Velmi přínosné mi bylo poznání, že Pilates je samozřejmou součástí i běžného denního způsobu života a zároveň i nedílnou složkou a oporou v mnoha běžných sportech.

V té chvíli začala má dlouhá životní cesta, která mi otevřela dveře do kvalitního světa Pilates. Cvičení s klienty se věnuji již od roku 2011, ale teprve až v roce 2013 jsme s pomocí mého manžela vybudovali Studio Pilates § more, kde se snažím vytvořit příjemné a přátelské prostředí v souladu s kvalitním cvičením.
Ačkoli sama Pilates vyučuji a mám již řadu zkušeností, stále se učím novým poznatkům, které do této oblasti neustále přicházejí, a zároveň jsem ráda, že jsem se mohla učit od těch nejlepších. Sama se snažím co nejlépe své zkušenosti předávat svým klientům a dobře o ně pečovat.
Pilates je běh na dlouhou trať, pro mě i životní láska a velká inspirace. Zároveň pro mě představuje oporu v mnoha životních obdobích. Díky této metodě jsem získala nejen pevnější tělo, ale i celou řadu skvělých přátel.

Pevně věřím, že i Vy si v něm najdete to své, čím Vám bude sloužit a odvděčí se Vám za Vaši píli.

Přeji Vám řadu úspěchů nejen na poli Pilates. Na všechny se moc těším.

Za celý kolektiv Jana Běhounková.